Úvod Tabulka nosností a podrobné informace

Tabulka nosností a podrobné informace

Tabulky nosností a podrobnější informace k našim výrobkům

Ocelová lana

Ocelová lana

Základní informace a výhody jednotlivých typů ocelových lan, které máme v nabídce.

Lanové vazací prostředky

Lanové vazací prostředky

Lanové vazací prostředky se používají především v těžkých provozech, kde je požadavek na odolnost vázacích prostředků. Lanové vazáky mají široký sortiment komponentů a je tak možné pro optimální manipulaci s břemenem sestrojit vhodnou konstrukci dle Vašich požadavků. Další důležitou výhodou je větší odolnost při nešetrnému zacházení ve srovnání s textilními vázacími prostředky.

Řetězy - běžné typy závěsů

Řetězy - běžné typy závěsů

Z řetězů je možné vyrobit závěsy vhodné ke zvedání a vázání břemen. Podle konkretního požadavku vyrobíme takový závěs, který Vám bude nejvíce vyhovovat. V této kategorii jsou pro představu zobrazeny některé typy závěsů. 

Nerezové řetězy G6

Nerezové řetězy G6

Vytvoříme nerezový vazací retěz, který splní i ty nejpřísnější požadavky. Pokud potřebujete řetěz do nepříznivých podmínek jako je vodní prostřední nebo chemikálie, pak je tento produkt jasnou volbou.

Řetězy třídy G8

Řetězy třídy G8

Jedná se o základní řadu řetězů, která je oblíbená především kvůli své ceně. I přesto se jedná o kvalitní a robustní řetězy s průměrem až 32 mm a nosností převyšující 30 tun

Řetězy třídy G10

Řetězy třídy G10

Řetězy pevnostní třídy G10 jsou nejrozšířenějším řetězovým systémem pro zavěšování a kotvení nákladu v současnoti. Oproti tříde G8 mají nosnost o 25% vyšší. Při stejné nosnosti je řetěz G10 lehčí o cca 30% a je s ním pohodlnější manipulace.