Lanový zvedák Yaletrac 05 ST

Neohodnoceno
Značka: Yale
5 969 Kč / ks 4 933,06 Kč bez DPH
K odeslání za 2-3 týdny
Lano
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Brašna ?
Hák ?

Praktický lanový zvedák s nosností 500 kg pro tažení, zvedání, napínání a spouštění, především na velké vzdálenosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lanový zvedák má pouzdro z rozměrově stabilních ocelových plechů. Tyto plechy zajišťují kompaktní, robustní design v kombinaci s optimalizovanou hmotností. Výhody předchozího modelu Yaletrac se zachovaly a byly doplněny o vyžadované potřeby trhu. Ruční ovládací síly byly značně optimalizovány pomocí aplikace axiálních kuličkových ložisek.

Paralelní uspořádání upínacího systému chrání lano rovnoměrným rozložením upínacích sil. Velká dráha zdvihu má vliv na pracovní rychlost. Lanový zvedák Yaletrac ST používá speciální ohebné lano, které má 6 pramenů s ocelovým jádrem. Ochrana proti přetížení je zajištěna střižným kolíkem, který je umístěn v napínací páce. Náhradní čepy jsou v rukojeti páky nebo v rukojeti držadla. Mohou být měněna pod zatížením.

Výhodou je snadné čištění zařízení, kdy lanový zvedák se jednoduše vystříká vodou, poté namaže motorovým olejem a lze jej opětovně použít. Je stabilní jak ve svislé, tak i ve vodorovné pracovní poloze.

K lanovému hupcuku je možné dodat lano. Originál lano Yale je šestipramenné lano s ocelovou duší, na jednom konci zatavené do špičky a na druhém zakončené hákem s pojistkou. Lana je dlouhé 10 metrů, kde je navíc nekonečná kruhová smyčka o délce 0,8 m a nosnosti 500kg a dále hák pro umístění na lanový zvedák. Na přání jsme schopni dodat lano i ve větší délce.

Model Yaletrac ST Nosnost  (kg) Posun lana pro dvojitý zdvih (mm) Potřebná síla na páku (daN) Délka páky (mm) Hmotnost bez lana (kg) Průměr lana (mm) Hmotnost  lana (kg / m)
Y 05 ST 500 20 30 260 2,8 6,0 0,1

yaletrac%2005%20st%20vykres

Model L (mm) H (mm) H1(mm) B (mm) B1 (mm)
Y 05 ST 285 116 164 48 70

 

Příplatky:

Hak 750 kgHák s okem 750 kg

yaletrac 05 ST - brasnaPro jednoduché a praktické uskladnění je k dispozici brašna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lanové zvedáky
Nosnost: 500 kg

Lanový zvedák Yaletrac ST

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: