Lanový zvedák Yaletrac Y 08

Neohodnoceno
Značka: Yale
4 837 Kč / ks 8 062 Kč / ks od 4 837 Kč / ks 3 997,52 Kč bez DPH 6 662,81 Kč bez DPH od 3 997,52 Kč bez DPH
K odeslání za 2-3 týdny K odeslání za 2-3 týdny Zvolte variantu
Lano
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Hák ?
Ocelový box ?

Lanový zvedák s nosností 800 kg. Je všestranný, lze ho využít všude, kde je nutné náklad posunout, zvednout či spustit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lanový zvedák je všestranný, lze ho využít všude, kde je nutné náklad posunout, zvednout či spustit, usměrnit pád káceného stromu, při stažení kmenů k sobě nebo pro vyproštění uvázlého automobilu. Těleso skříně je vyrobeno z kvalitní slitiny hliníku s nízkou hmotností. Je stabilní, jak ve vertikální, tak i v horizontální poloze.

Napínací lanová páka a páka zpětného tahu v jedné rovině umožňuje úzké provedení a zaručuje centrický přenos síly. Ochrana proti přetížení tkví v přestřižení střižného kolíku v páce posunu lana. Náhradní kolíky jsou umístěny v rukojeti páky nebo držadla, mohou se měnit pod zatížením. Díky jednoduchému posunu páky pro ovládání svěrných čelistí se umožní bezproblémové vedení lana.

Výhodou je snadné čištění zařízení, neboť lanový zvedák se ostříká vodou, aplikuje se motorový olej a můžete jej znovu použít.

K lanovému hupcuku je možné dodat lano. Originál lano Yale je šestipramenné lano s ocelovou duší s jedním pramenem barveným na oranžovo, na jednom konci zatavené do špičky a na druhém zakončené hákem s pojistkou. Lano je ve variantě 20m na cívce. Jako výrobci lan jsme schopni dodat srovnatelné lano se zataveným koncem a zalisovaným hákem na druhém konci. Jediným rozdílem je, že naše lana nemají barvený pramen na oranžovo. V případě zájmu jsme schopni zalisovat jiný hák na konec lana, případně udělat délku lana na míru. 

Yaletrac y 08 - rozmery

Model Yaletrac Y Nosnost  (kg) Posun lana pro dvojitý zdvih (mm) Potřebná síla na páku (daN) Délka páky (mm) Hmotnost bez lana (kg) Průměr lana (mm) Hmotnost  lana (kg / m)
Y 08 800 60 24 800 7 8,4 0,29

 

Příplatky:

HakHák s okem 1,12 t

ocelovy boxPro jednoduché a praktické uskladnění je k dispozici ocelový box a rozměrech 74 x 26 x 45 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lanové zvedáky
Nosnost: 800 kg

Lanový zvedák Yaletrac Y

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: