Milí zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás žádáme, ať prioritně volíte platbu převodem na účet nebo online platební kartou. Ochrana přepravců je pro nás neméně důležitá. Pokud zvolíte platbu dobírkou, přepravci požadují platbu pouze bezkontaktní kartou, peníze v hotovosti nepřebírají. Zaplacené objednávky obratem expedujeme. V případě bankovního převodu se platba připíše zpravidla během 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Sada gumicuků v tašce

Novinka
Neohodnoceno
999 Kč –30 %
sada
999 Kč –30 % 699 Kč / ks 577,69 Kč bez DPH
Skladem

Sada gumových upínačů v praktickém balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gumicuk je vyrobený z pevného gumolanam, zakončený je na obou koncích prémiovými háky. Průměr gumicuku je 8 mm, délka je  0,45 m, 0,6 m, 1 m nebo 1,5 m. Háčky jsou speciální - uvnitř ocelové, aby byly dostatečně pevné a na povrchu jsou pokryty pevným plastem, což zajistí ochranu proti rezivění i proti poškození nákladu. Tímto je zajištěna dlouhá životnost produktu i bezpečná přeprava nákladu. Gumicuk je vyroben z prvotřídní latexové pryže, která má vysokou pevnost a tažnost. Opláštění je v jasně viditelné barvě.

Sada obsahuje:

  • 6 x 45 cm gumicuk o průměru 8 mm
  • 4 x 60 cm gumicuk o průměru 8 mm
  • 2 x 100 cm gumicuk o průměru 8 mm
  • 2 x 150 cm gumicuk o průměru 8 mm
  • 6 x 25 cm mini gumicuk o průměru 6 mm
  • 4 x gumicuk s kuličkou
  • 4 x svorka

V sadě jsou k dispozici gumicuky v různých délkách tak, aby jste vždy byli schopni použít nejvhodnější gumicuk. Pro drobné předměty je v balení i minigumicuk o délce 25 cm. Sadu doplňují 4 ks gumicuku s kuličkou a  svorek pro upnutí plachet nebo stanů.

23

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: