Milí zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás žádáme, ať prioritně volíte platbu převodem na účet nebo online platební kartou. Ochrana přepravců je pro nás neméně důležitá. Pokud zvolíte platbu dobírkou, přepravci požadují platbu pouze bezkontaktní kartou, peníze v hotovosti nepřebírají. Zaplacené objednávky obratem expedujeme. V případě bankovního převodu se platba připíše zpravidla během 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Kinetické lano - 51 mm / 8 m

Neohodnoceno
11 990 Kč –5 %
Kinetické lano - 51 mm / 8 m
11 990 Kč –5 % 11 390,50 Kč / ks 9 413,64 Kč bez DPH
Skladem

Nejlepší vyprošťovací lano na trhu s průměrem 51 mm a mezí pevnosti 57 000 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez nadsázky se jedná o nejlepší vyprošťovací lano na trhu, které Vás vytáhne i z těch nejtěžších situací. Mimořádnost tohoto kinetického lana spočívá v jeho 30% průtažnosti. Díky tomu dojde nejprve k natažení tohoto vyprošťovacího lana a poté k postupnému smršťování a vytahování zapadlého vozidla. Aktivně se využije kinetická energie. 

Při použití ocelových lan, řetězů nebo běžných popruhů dochází při vyprošťování k rázům. Toto hi-tech lano redukuje rázy vznikající při vyprošťování a je tak maximálně šetrné k obou vozidlům. Ideální volba pro rychlé, efektivní, ale zárověň bezpečné vyproštění vozidel do hmotnosti až 28 500 kg. Délka lana je 6 metrů.

Lano je tvořeno dvěma vrstvami nylonu 66. Zakončení je spletenými oky o délce 26 cm. Oka mají zelenou barvu a jsou vyztuženy speciálním polyuretanem pro delší výdrž. Lano je navíc vybaveno ochranným potahem v délce 1 metru, díky kterému je možné zabránit přímému kontaktu s tvrdými nebo hrubými plochami a podstatně tím zvýšit životnost vyprošťovacího lana.

Lano je voděodolné a zároveň je odolné i vůči UV záření. Po použití stačí lano opláchnout proudem vody.

Ideální volba pro těžké nákladní automobily a soupravy nebo kombajny.

Specifikace:

Mez pevnosti: 57 000 kg
Průtažnost: 30 %
Materiál: Nylon 66 - Nylon 66
Barva: černá + modré oka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: