Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na možné delší dodací termíny způsobené především pandemií Covid-19. Předem se Vám omlouváme.

Koncovka s otočným oboustranným kluzákem pro lana 8 - 12 mm

Novinka
Neohodnoceno
739 Kč / ks 610,74 Kč bez DPH
Skladem

Koncovka na ocelové lano s otočným oboustranným kluzným třmenem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lanová koncovka vhodná pro lano 8 - 12 mm s kluzným třmenem pro spojení lana a řetězu. Koncovka se skládá z modrého těla pro ocelové lano a modrého kluzného třmenu pro řetěz. Ocelové lano se do těla vkládá lehce a rychle. Lano se vloží do těla, vytvoří se smyčka okolo kolíku a vytáhne se zpět ven z těla. Lano se poté zatáhne, kolík způsobí, že lano nevyklouzne. Tělo je k lanu šetrné, při použití nedojde ke zlomu ani poškození. V případě potřeby je možné lano z těla vysunout a koncovku opětovně použít. Tělo je ideální pro lana do průměru 11,5 mm, šíře otvoru těla má 12,3 mm, proto vložení lana o průměru 12 mm je mírně náročnější, nicméně je to možné. 

Kluzný třmen je otočný oboustranný - jedná se o oboustranný typ třmenu a lze ho tak spojit s řetězovým úvazkem z libovolné strany, odpadá tak nutnost zapojovat řetěz pouze z jedné strany. Další výhodou je jeho otočnost o 360° kolem své osy, která zabrání případnému kroucení lana. Koncovka obsahuje matici, díky které můžete kdykoliv kluzný třmen povolit a vyměnit. Optimální tvar třmenu zajišťuje šetrnost k řetězovým článkům. Třmeny jsou vhodné pro řetězy o průměru 7 - 8 mm.  

Modré tělo kluzáku má rozměry 135 x 65 mm, otvor pro lano má rozměry 12,3 x 31,5 mm.

koncovka na lano s otocnym trmenem

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncovky na lana
Lano: 8 - 12 mm
Pro řetěz: 7/8 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: