Milí zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás žádáme, ať prioritně volíte platbu převodem na účet nebo online platební kartou. Ochrana přepravců je pro nás neméně důležitá. Pokud zvolíte platbu dobírkou, přepravci požadují platbu pouze bezkontaktní kartou, peníze v hotovosti nepřebírají. Zaplacené objednávky obratem expedujeme. V případě bankovního převodu se platba připíše zpravidla během 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Koncovka s otočným oboustranným kluzákem pro lana 8 - 12 mm

Novinka
Neohodnoceno
739 Kč / ks 610,74 Kč bez DPH
Skladem

Koncovka na ocelové lano s otočným oboustranným kluzným třmenem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lanová koncovka vhodná pro lano 8 - 12 mm s kluzným třmenem pro spojení lana a řetězu. Koncovka se skládá z modrého těla pro ocelové lano a modrého kluzného třmenu pro řetěz. Ocelové lano se do těla vkládá lehce a rychle. Lano se vloží do těla, vytvoří se smyčka okolo kolíku a vytáhne se zpět ven z těla. Lano se poté zatáhne, kolík způsobí, že lano nevyklouzne. Tělo je k lanu šetrné, při použití nedojde ke zlomu ani poškození. V případě potřeby je možné lano z těla vysunout a koncovku opětovně použít. Tělo je ideální pro lana do průměru 11,5 mm, šíře otvoru těla má 12,3 mm, proto vložení lana o průměru 12 mm je mírně náročnější, nicméně je to možné. 

Kluzný třmen je otočný oboustranný - jedná se o oboustranný typ třmenu a lze ho tak spojit s řetězovým úvazkem z libovolné strany, odpadá tak nutnost zapojovat řetěz pouze z jedné strany. Další výhodou je jeho otočnost o 360° kolem své osy, která zabrání případnému kroucení lana. Koncovka obsahuje matici, díky které můžete kdykoliv kluzný třmen povolit a vyměnit. Optimální tvar třmenu zajišťuje šetrnost k řetězovým článkům. Třmeny jsou vhodné pro řetězy o průměru 7 - 8 mm.  

Modré tělo kluzáku má rozměry 135 x 65 mm, otvor pro lano má rozměry 12,3 x 31,5 mm.

koncovka na lano s otocnym trmenem

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncovky na lana
Lano: 8 - 12 mm
Pro řetěz: 7/8 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: