Milí zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás žádáme, ať prioritně volíte platbu převodem na účet nebo online platební kartou. Ochrana přepravců je pro nás neméně důležitá. Pokud zvolíte platbu dobírkou, přepravci požadují platbu pouze bezkontaktní kartou, peníze v hotovosti nepřebírají. Zaplacené objednávky obratem expedujeme. V případě bankovního převodu se platba připíše zpravidla během 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Slackline set

Akce
15 hodnocení
ZdarmaZdarma 1 490 Kč –27 %
Slackline set
1 490 Kč –27 % 1 090 Kč / ks 900,83 Kč bez DPH
Skladem

Slackline set pro chůzi na lajně s jednoduchým uchycením. Skládá se z popruhu, ráčny s popruhem, pomocným lanem a praktickou taškou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slackline set pro chůzi na lajně s jednoduchým uchycením. Skládá se z popruhu a ráčnyochrany na strom a pomocného lana. Lajna má délku celkem 15 m (musíte ale počítat s obtočením kolem stromů). Lajna se skládá z ráčny s popruhem o délce 2 m a druhého popruhu s délkou 13 m. Oba popruhy jsou zakončeny oky. Šířka popruhu je 5 cm. Pro začátky je v setu i lano pro uvázání nad lajnu, které Vám pomůže s prvními krůčky.

Popruh s ráčnou umístíte kolem stromu a ráčnu provléknete okem. Na druhé straně dáte kolem stromu popruh a opět provléknete okem. Poté lajnu dotáhnete pomocí ráčny na požadované napnutí. Set obsahuje: 15 metrů dlouhý popruh s ráčnou (13 metrů popruh + 2 metry popruh s ráčnou), 2 kusy ochran na strom a pomocné lano. Celý set je balen do praktické tašky.

Celý set připevníte do 5 minut.

Par tipů do začátku:  

  1. Nejprve se naučte na popruhu stát. Mírně pokrčená kolena a rozpažené ruce Vám napomůžou udržet rovnováhu.
  2. Najděte si pevný bod na konci lajny. Zaměřte na něj pohled a zklidněte dýchaní. Nekoukejte se pod nohy.
  3. Ruce dejde nad hlavu. Lokty držte nad rameny.
  4. Hlavu a páteř držte rovně. Pokud se předkloníte, budete mít tendenci přepadnout dopředu.

Nenechte se odradit počátečními neúspěchy. Vytrvejte a užívejte si nový typ pohybu, který se právě učíte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: