Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na možné delší dodací termíny způsobené především pandemií Covid-19. Předem se Vám omlouváme.

Syntetické lano - 5 mm

Neohodnoceno
43 Kč / m 35,54 Kč bez DPH
Skladem

12 pramenné splétané syntetické lano v průměru 5 mm 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemůžete koupit pevnější syntetické lano než je toto. Možná jste slyšeli o výměnách ocelových lan v navijácích za vysokopevnostní textilní lana... tak tohle je ono! Syntetické lano je vyrobeno 100 % ze speciálního polyethylenu s ultra vysokou molekulovou hmotností (UHMWPE - často také známe pod názvy Dyneema nebo Spectra). Lano je splétáné ze 12 pramenů. V případě srovnání s ocelovým lanem o stejném průměru má toto lano vyšší pevnost! Pokud vezmeme ocelové lano o průměru 5 mm (6x19 WSC) tak praskne při 14,62 kN, naše syntetické lano praskne až při 28,43 kN. Další nespornou výhodou je jeho váha, která je oproti ocelovému lano skutečně nízká.

Textilní lano má navíc další benefity jako je vysoká flexibilita neboli ohebnost, možnost splétání nebo plování lana na hladině vody. Lano neabsorbuje vodu a je samožřejmě možné ho používat i v mrazech. Odolává vnějším vlivům, jako je například UV záření nebo koroze. 

Ideální lano do navijáků u čtyřkolek a malých bugin.

Specifikace

Průměr: 5 mm
Barva: modrá
Síla při přetržení: 2 900 kg
Hmotnost: 14,74 g / m
Použití: naviják čtyřkolek a bugin

Zatížení 10 % 20 % 30 %
Průtažnost 0,50 % 0,67 % 0,97 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: