Dvoudílný upínací popruh pro přepravu motorek - 1000 daN

Neohodnoceno
299 Kč / ks 247,11 Kč bez DPH
Skladem

Popruh vhodný pro přepravu motorek nebo čtyřkolek v šíři 35 mm a délce 2 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popruh je ideální pro přepravu motorek nebo čtyřkolek. Sada obsahuje popruh oko-oko a dvoudílný upínací popruh, zakončený na straně u ráčny double J-hákem a na druhé straně bezpečnostním hákem s pojistkou. Popruh je konstruován tak, aby se maximálně snížila možnost poškození laku přepravovaného vozidla nebo nákladu. Popruh využívá měkké smyčky oko-oko pro vytvoření smyčky na řidítkách nebo vidlici. Do smyčky se poté vloží bezpečnostní hák s pojistkou a popruh se dotáhne. Tento design zajišťuje, že všechny kovové části popruhu zůstanou dostatečně daleko od karoserie, čímž se zabrání jakémukoliv poškození.

Popruh, který je zakončený na obou stranách oky se používá převážně pro upínání řidítek motocyklů nebo čtyřkolek (ATV). Jedno oko je překroucené, usnadňuje tak vytvoření smyčky "na zdrh", druhé je běžné. Stačí provléknout běžné rovné oko druhým překrouceným a vytvoříte smyčku ve tvaru kravaty, žádný uzel není potřeba. Jednoduše se tím vytvoří vázací bod v místech, kde běžné háčky popruhů nejdou použít. Ideální pro upevnění na řidítka nebo vidlice motocyklu, čtyřkolky nebo nákladu. Popruh je měkký a přizpůsobivý, nedojde tak k poškození laku. Do oka se poté vloží upínací popruh a celý komplet se utáhne. Pro převoz motorek je nutné používat v páru. 

Díky tomuto popruhu můžete bezpečně přepravovat motorky, čtyřkolky nebo jakékoliv předměty, které umožňují obtočení popruhu.

Vyrobeno z popruhu šíře 35 mm, celková délka popruhu je  2 m - 1,5 metru má popruh s bezpečnostním hákem a pojistkou a 0,5 metru má popruh s hákem u řáčny.
Popruh oko-oko je šíře 35 mm, celková délka tohoto popruhu je 0,45 m - rovné oko má 10 cm, překroucené oko má 20 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Upínací popruhy
Délka: 2 m
LC: 1000 daN
STF: 200 daN
Šíře popruhu: 35 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: