Milí zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás žádáme, ať prioritně volíte platbu převodem na účet nebo online platební kartou. Ochrana přepravců je pro nás neméně důležitá. Pokud zvolíte platbu dobírkou, přepravci požadují platbu pouze bezkontaktní kartou, peníze v hotovosti nepřebírají. Zaplacené objednávky obratem expedujeme. V případě bankovního převodu se platba připíše zpravidla během 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vyprošťovací popruh - Offroad

Novinka
17 hodnocení
649 Kč / ks 536,36 Kč bez DPH
Skladem

Plochý vyprošťovací popruh s oky v praktickém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyprošťovací popruh s maximální tažnou sílou až 5,5 t slouží k vyprošťování vozidel, ať už se jedná o čtyřkolky, osobní automobily, dodávky nebo užitkové vozidla. Popruh je dimenzován tak, aby k přetržení došlo po překročení hranice 11 tun.

Vyprošťovací popruh je plochý popruh v šíři 75 mm a délce 6 metrů. Na obou koncích je vybavený pevnými oky, které jsou pro delší výdrž dodatečně vyztuženy. Materiál použitý na výrobu je 100% polyester. Oproti ocelovému lanu je tento popruh mnohem lehčí a také skladnější. Manipulace s ním je daleko pohodlnější. Pro lepší skladování je každý popruh vybaven stahovacím popruhem pro jeho pohodlné sbalení a také praktickou taškou s ouškem. Tento popruh umožňuje bezpečné vyproštění vozidel až do hmotnosti 5500 kg při bezpečnosti 1:2.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: