Milí zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás žádáme, ať prioritně volíte platbu převodem na účet nebo online platební kartou. Ochrana přepravců je pro nás neméně důležitá. Pokud zvolíte platbu dobírkou, přepravci požadují platbu pouze bezkontaktní kartou, peníze v hotovosti nepřebírají. Zaplacené objednávky obratem expedujeme. V případě bankovního převodu se platba připíše zpravidla během 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Lana potažená PVC

Nejprodávanější

3 položek celkem
6x7 fc pvc
od 5,50 Kč

Pozinkované lanko s obalem z PVC jsou chráněny před působením vnějších vlivů a zároveň je chráněn materiál před prořiznutí lanem.

6x19 pvc
od 23 Kč

Pozinkované lano s obalem z PVC je chráněné před působením vnějších vlivů a zároveň je chráněn materiál před prořiznutím lanem.

6x37 pvc
59,90 Kč

Pozinkované lanko s obalem z PVC jsou chráněny před působením vnějších vlivů a zároveň je chráněn materiál před prořiznutím lanem.

Jedná se o pozinkované ocelové lana s obalem z PVC. Tyto poplastovaná lana jsou tak chráněna před působením vnějších vlivů a zároveň je chráněn materiál před proříznutím lanem.