Milí zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás žádáme, ať prioritně volíte platbu převodem na účet nebo online platební kartou. Ochrana přepravců je pro nás neméně důležitá. Pokud zvolíte platbu dobírkou, přepravci požadují platbu pouze bezkontaktní kartou, peníze v hotovosti nepřebírají. Zaplacené objednávky obratem expedujeme. V případě bankovního převodu se platba připíše zpravidla během 24 hodin. Děkujeme za pochopení.

Válcovaná lana

Nejprodávanější

3 položek celkem
6xk19s
51,90 Kč

Ztvárněné lano SEAL se 114 drátů o konstrukci 6xK19 S - IWRC 

6xk26
od 66,90 Kč

Ztvárněné lano WARRINGTON SEAL se 156 drátů o konstrukci 6xK26 WS - IWRC

Ztvárněné lano 6xK36WS - IWRC
od 99,90 Kč

Ztvárněné lano WARRINGTON SEAL se 216 drátů o konstrukci 6x36 WS - IWRC

Ztvárněná lana jsou vyráběna speciálním způsobem, kdy jsou lana rotačně pěchovaná, díky čemuž se zmenší průměr lana. Tímto speciálním výrobním postupem je dosažena vyšší odolnost vůči opotřebení. Lana snesou velké zatížení, jsou spolehlivá a mají vysokou živostnost.

valcovane lanoZtvárněné pěchované lano je lano, které je vystaveno ztvárňovacímu (pěchovacímu nebo válcovacímu) procesu po uzavření lana, tímto se zmenší jeho průměr oproti původnímu lanu.

Lana se označují podle toho, jak hodně jsou ztvárněné na normal nebo super. Super ztvárněné lano je vystaveno větší síle při ztvárnění a je tedy pevnější při stejném průměru oproti ztvárněnému lanu normal. 

 
 
Tyto lana jsou vhodná do lesních navijáků pro přibližování dřeva.